Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
DAA Xtreme Prolact Block, 60 tbl

DAA Xtreme Prolact Block, 60 tbl

Olimp


Bežná cena: 17,90 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 15,21 €
  ks

Podobné produkty

Olimp DAA Xtreme Prolact Block, 60 tbl. Už niekoľko rokov sa experti z Olimp Laboratories snažili vyvinúť doplnok stravy, ktorého cieľom je zvýšenie vnútornej produkcie testosterónu, ovplyvňujúci jeho tvorbu len jedným biochemickým mechanizmom.

Vzhľadom na pokročilý vedecký vývoj a požiadavky profesionálnych športovcov , ktoré sa týkajú kvality produktov, je teraz nutné, aby rovnako ako zvýšenie hladiny testosterónu, výrobky neutralizovali aj nežiaduce účinky zvýšenej koncentrácie estrogénu a prolaktínu. Celý tento potenciál v súčasnej dobe ponúka úplne legálny a bezpečný produkt, ktorý stimuluje produkciu testosterónu - DAA Xtreme PROLACT-BLOCK - Kyselina D-asparágová s ďalšími účinok zvyšujúcimi látkami. je zároveň alternatívou k steroidom s mnohými vedľajšími škodlivými účinkami.

Spoločná nevýhoda produktov zameraných na zvyšovanie úrovne mužských androgénnych hormónov je súčasne zvyšovanie hladiny estrogénu (zvyšujúca sa aktivita enzýmu aromatázy), ktorý zas stimuluje sekréciu prolaktínu z hypofýzy.

Olimp DAA Xtreme Prolact Block, 60 tbl

Ak existuje riziko, že patríte do skupiny ľudí, ktorí majú geneticky danú vysokú úroveň prolaktínu, DAA Xtreme PROLACT-BLOCK je pre vás ideálny! 

Negatívne dôsledky zvýšenej hladiny prolaktínu môžu zahŕňať najmä zníženie hladiny testosterónu u mužov (1), to je tiež v dôsledku zníženia sekrécie gonadotropínu (LH, FSH) znížením hladiny GnRH (2). To môže viesť k erektilnej dysfunkcii, rovnako ako aj trvalý hypogonadizmus, nehovoriac o okamžitom znížení hladiny testosterónu, libida, zhoršenie nálady, fitness schopnosti a dobu regenerácie, ako aj tréningový pokrok.  koncept nového zloženia produktu "T-booster ", vytvorený v najmodernejších laboratóriách Olymp Labs®, komplexne zahŕňa indukciu vnútornej syntézy testosterónu v mužskom tele, ako aj zlepšenie potlačenia úrovní estrogénu a prolaktínu.

Zloženie DAA Xtreme Prolact-block

NUTRIČNÉ HODNOTY

Jedna dávka: 2 tbl

Počet dávok v balení: 30

Obsah účinných látok v jednej dávke
Kyselina D-asparágová 3200 mg
Vitamín E  15 mg
Vitamín B6 4,2 mg 
Zinok 15 mg 

 

Ako DAA Xtreme Prolact-block funguje?

Funkčne DAA Xtreme PROLACT-BLOK ovplyvňuje telo dodaním kyseliny D-asparágovej (DAA), ktorá sa prirodzene vyskytuje v našich endokrinných bunkách, v nadobličkách, pankrease, štítnej žľaze, prištítnych telieskach a do značnej miery v hypofýze a semenníkoch. Najvyššia koncentrácia tejto aminokyseliny sa nachádza v žilovej krvnej plazme semenníkov, parenchymatóznych bunkách, semenných kanálikoch semenníkov a v intersticiálnej tekutine (3). Účasť DAA v mechanizmoch organizácie produkcie testosterónu podporujúce rozvoj svalovej hmoty bola popísaná iba v posledných rokoch. Bolo zistené, že kyselina D-asparágová uvoľňuje GnRH z hypotalamu, luteinizačný hormón (LH) a rastový hormón (GH) z hypofýzy a testosterón zo semenníkov (4). Štúdie na ľuďoch nesporne potvrdzujú účinnosť čistého DAA. 

Olimp Sport Nutrition® ponúka aj niečo naviac ... V roku 2009,boli vykonané štúdie (3), počas ktorých vplyv DAA (3,12 g / deň) bol analyzovaný na hladinách testosterónu a LH u zdravých mužov. Experiment trval 12 dní, kde bola jasne znázornená účinnosť analyzovaného DAA. Hladina testosterónu sa zvýšila o 43% a LH o 33%. Okrem toho, po zastavení suplementácie s D-asparágovou kyselinou pretrvávala zvýšená hladina LH a testosterónu ( viď tabuľka nižšie). 

 

 
 

BASELINES

AFTER 6 DAYS OF USE

AFTER 12 DAYS OF USE

3 DAYS AFTER CEASING SUPPLEMENTATION

 

LH (mIU/ml of serum)

Persons taking DAA


4,2 ± 0,5 4.5 ± 0,6 5.6 ± 0,9 4,8 ± 0,8

Persons taking placebo


4,2 ± 0,4 4,3 ± 0,7 4,2 ± 0,6 4,1 ± 0,5
  TESTOSTERONE (ng/ml of serum)

Persons taking DAA


4,5 ± 0,6 5,2 ± 0,7 6,4 ± 0,8 5,8 ± 0,6
Persons taking placebo 4,6 ± 0,5 4,5 ± 0,7 4,7 ± 0,7 4,6 ± 0,7

 

V skupine s placebom, nedošlo k žiadnym významným zmenám. DAA Xtreme PROLACT-BLOCK je denná dávka DAA, ktorá je ešte väčšia, než je dávka, ktorá sa ukázala ako účinná pri štúdiu. Tieto významné účinky boli dosiahnuté s DAA dennej dávke 3,12 g. Tento produkt ponúka dennú dávku 3200 mg farmaceuticky prvotriednej DAA pre tých najnáročnejších športovcov, ktorí sa snažia zlepšiť množstvo a kvalitu svalovej hmoty, rovnako ako aj fyzickú výkonnosť.

Skutočnosť, že kyselina D-asparágová má pozitívny vplyv na plodnosť, zlepšenie objemu a pohyblivosti spermií (8) , nie je bezvýznamná v čase znižovania mužskej plodnosti vo všeobecnej populácii a stáva sa zásadnou otázkou zdravotného významu . 

DAA Xtreme PROLACT-BLOCK znamená absolútnu bezpečnosť - môžete zastaviť užívanie kedykoľvek, bez následkov, akým je napríklad endokrinná nerovnováha.

 

UPOZORNENIE pre užívateľov DAA Xtreme PROLACT-BLOCK :

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

 

REFERENCIE:

Bronstein MD. Prolactinoma.2014 Mar; 58 (2): 118-23. ARQ Bras Endocrinol Metabol. 2 Gonadotropíny v americkej národnej knižnici medicíny Medical Subject Headings (mesh) 3 Topo E, et al. Úloha a molekulárny mechanizmus D-asparágovej kyseliny v uvoľňovaní a syntéze LH a testosterónu u ľudí a potkanov. Reprod Biol Endocrinol. 2009 27 októbra, 7 :. 120 4. D'Aniello, et al. Výskyt kyseliny D-asparágovej a N-metyl-D-asparágová kyselina v potkaních neuroendokrinných tkanivách a ich úloha v modulácii luteinizačného hormónu a uvoľňovanie rastového hormónu. FASEB J. 2000 apríl; 14 (5) :. 699-714 . 5 Delitala G, Masala, Alagna S, Deville L., Vplyv pyridoxínu na ľudské hypofýzy- trofické uvoľňovanie hormónov: možná stimulácia hypotalamu dopaminergných dráh, J. Clin Endocrinol METABO. 1976 Mar, 42 (3) :. 603-6 . 6. Yeksan M, Polat M, S Türk, Kazanci H, Akhan G, Erdogan Y, Erkul I., Vplyv vitamínu E, terapia na sexuálnych funkciách u uremických pacientov v hemodialýze, Int J Artif orgánov. 1992 Nov; 15 (11) :. 648-52 .. 7 Caticha O, Norat DY, Tambascia MA, Santana, Stéphane, Sarlis NJ, Celkový úbytok telesného zinku a jeho vzťah k vývoju hyperprolaktinémie v chronickej renálnej insuficiencii, J Endocrinol Invest. 1996 júl-Aug; 19 (7) :. 441-8 8 D'Aniello G, Ronsini S, Guida F, P Spinelli, D'Aniello A. Výskyt D-asparágovej kyseliny v ľudských spermiách: Možné úlohy v reprodukcii. Fertil Steril. 2005; 84: 1444-1449.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieDAA Xtreme Prolact Block, 60 tbl

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu