Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Max Glutamine 400 g

Max Glutamine 400 g

Max Muscle


Bežná cena: 37,00 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 33,30 €

Podobné produkty

Max Glutamine

Max Glutamine – prípravok obsahujúci 99,5% HPLC testovaného L-Glutamínu, najčastejšie sa vyskytujúcej aminokyseliny v ľudskom tele. Táto aminokyselina reguluje rovnováhu bielkovín a tým zabraňuje stratám svalovej hmoty. Vysoká hladina L-Glutamínu chráni ostatné aminokyseliny a tým pádom telesné bielkoviny pred ich degradáciou.

Má silný antikatabolický a anabolický efekt, zvyšuje koncentráciu voľných aminokyselín a vylepšuje celkovú syntézu aminokyselín a tým tvorbu nových telesných bielkovín. Svalová hmota sa rýchlejšie regeneruje a tvorí, čo vedie k nárastu jej objemu a sily. Zvyšovaním hladiny krvnej glukózy prispieva aj k ochrane organizmu pred energetickou krízou počas výkonu.

Prípravok je obzvlášť vhodný pre ochranu svalovej hmoty pred jej devastáciou namáhavým fyzickým výkonom, ochranu svalovej hmoty pred jej devastáciou v priebehu redukcie nadváhy, podporu novotvorby svalových tkanív, podporu svalovej sily, obnovu energetických zásob organizmu, zvyšovanie imunity organizmu.

Dávkovanie: Pre dospelých a deti od 15 rokov 2x denne 2,5 - 5 g (1 - 2 zarovnané čajové lyžičky)

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieMax Glutamine 400 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu