Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Volumass 35 2950 g

Volumass 35 2950 g

Scitec Nutrition


Bežná cena: 53,00 €
Ušetríte: 5%
Naša cena: 50,35 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Volumass 35

Populárny Volumass 35 je kompletný a instantný zdroj živín pre svaly, ktorý efektívne zvýši čistú svalovú hmotu, ako aj objem svalových buniek. Volumizér Volumass 35 plne vyhovuje športovcom, s vysokým fyzickým nasadením a tréningovým objemom, ktorí potrebujú vysoký prísun energie a živín. Volumass 35 sa týmto nárokom prispôsobil, každá dávka obsahuje viac kreatínu a bielkovín, ako produkty Mass a Volumass. Má aj vyššie kalorické hodnoty.

V produkte sú samozrejme obsiahnuté aj ďalšie dôležité prídavné látky charakteristické pre Scitec Nutrition. Kreatín je najúčinnejší mikronutrient, ktorý zodpovedá za zvýšenú produkciu energie v bunkách, ako aj za rast svalových buniek. Z toho vyplýva väčšia energia a objem svalovej hmoty. Zmes fosfátov je potrebný k maximálnemu zúžitkovaniu kreatínu: taurín pomáha urýchliť rast svalových buniek a je výborným regulátorom inzulínu.

 

Posilnila sa aj bielkovinová zložka Volumass 35, obsahuje až 35% proteínu a izolát mliečnej srvátky. Srvátkový koncentrát bol vyrobený ultra a mikrofiltračným procesom, pomocou enzymatického čistenia a je bohatý na bielkovinové mikrofrakcie laktoglobulínu, laktalbumínu, laktoferínu a imunoglobulínu.

 

Srvátkový izolát je maximálne čistý proteín s najvyššími biologickými hodnotami, vyrobený priečnou mikrofiltráciou. Sacharidy zabezpečia rýchle doplnenie energie do unavených svalov a maximálne zúžitkovanie a vstrebanie kreatínu! VOLUMASS 35 je extrémne
chutná, precízne zostavená kombinácia efektívnych živín!

Dávkovanie: Denná dávka 100 g , rozdeliť do dvoch menších dávok a užiť v priebehu dňa namiesto jedla a po tréningu.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieVolumass 35 2950 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu