Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
Brutal Gainer 1362 g - Nová Verzia

Brutal Gainer 1362 g - Nová Verzia

Brutal


Bežná cena: 26,70 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 24,03 €
Vyberte príchuť
  ks

Dalšie varianty

Podobné produkty

Príslušenstvo

Brutal Gainer

Nová formula s hovädzím proteínom a Brutal testosterónovým matrixom!

Denná dávka 150 g nového, vylepšeného Brutal Gaineru sa rozrába vo vode alebo nízkotučnom mlieku. Obsahuje 50 g najlepších dostupných hovädzích bielkovín, ako aj srvátku a mliečne bielkoviny. Ostatných 88,5 g sa skladá zo 4 zložkového sacharidového matrixu vrátane Palatinózy. 3 g zložitých sacharidov pochádzajú z MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom). Každá dávka Brutal Gaineru obsahuje 590 kcal na podporu extra energie.

1 dávka navyše obsahuje:

 • Glutamine 5 Matrix (zmes 5 druhov glutamínu)
 • Cre-ATP Matrix (kreatíny s dôrazom na kreatín fosfát, plus oxid dusnatý, ako AAKG a citrulín)
 • Brutal Booster Matrix (táto zmes sa skladá z 39 rôznych zložiek: steroly, tribulus terrestris, bylinné extrakty a ďalšie prísady s podobným účinkom)
 • Brutal Blox (s BCAA, dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami)

Dávkovanie: Zmiešajte 1 kopcovitú odmerku (50 g) prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užívajte 3 nápoje denne (ráno, medzi jedlami, ihneď po tréningu). Pripravený nápoj ihneď skonzumujte!

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieBrutal Gainer 1362 g - Nová Verzia

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
2 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  marian.skvarek 18. 1. 2013

  Som spokojný.

  Pre:+ Obsahuje vitamíny. Zasýtil ma. Chutí ako zmrzlina.
  Proti:- Obsahuje nezdravé E... .
 • Face
  Viktor 14. 11. 2012

  Celková skúsenosť s týmto gainerom bola pre mňa veľmi dobrá, priberať som už začal po prvom týždni. Určite by som tento produkt odporučil kvôli svojej sladkej chuti a dobrej hustote, ktorá naplní žalúdok. Jediné čo by som odporučil je aby si dôkladne rozmiešali gainer aby nezostali kúsky v shakeri.

  Pre:+ Tento produkt som vyskúšal po prvý krát s kombináciou ctea-atp a už po prvom týždni som začal priberať od tohto produktu, veľmi sa mi páčila chuť a hustota gaineru bola tiež veľmi dobrá.
  Proti:- S týmto gainerom som mal jedinú negatívnu skúsenosť len s rozprustnosťou, totižto nie stále sa rozpustil úplne a niekedy zostali v shakeri väčšie kúsky.