Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
Ultra Loss Shake 30 g

Ultra Loss Shake 30 g

BioTech USA


Bežná cena: 1,13 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 1,02 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Ultra Loss Shake - Bio Tech USA

Diétetický proteínový prípravok s L-karnitínom a s vysokým obsahom vlákniny.
V dnešnej dobe len ťažko nájdeme dostatok času na tréning a vhodné stravovanie. S moderným životným štýlom narastá aj stres. Dostali sme sa do takej situácie, že nevenujeme dostatočnú pozornosť tomu najdôležitejšiemu v živote, nášmu zdraviu!

Dôsledkom je nadváha, vysoký krvný tlak, srdcovo-cievne choroby. Napriek tomu by sme sa ako posledného vzdali príčin zdravotných problémov - chutných jedál, sladkostí a dezertov!
BioTech Nutrition s radosťou predstavuje najchutnejší proteín – Ultra Loss Shake.


Ultra Loss Shake má fantastickú chuť, a pritom je zdravý a výživný. Už viac nie je “zakázané ovocie”! Ochutnajte svet skutočného ovocia!

 

Tento shake dokonale uspokojí vaše túžby po sladkostiach bez zvýšenia telesnej hmotnosti.
Ultra Loss Shake obsahuje tak rýchlo ako aj pomaly sa vstrebávajúce bielkoviny, ktoré zabezpečia okamžitú a plynulú energiu pre vaše svaly. Jedna dávka Ultra Loss Shake rozmiešaná s vodou obsahuje len 74 kcal. Ak užijete denne 2 nápoje namiesto jedál, výrazne znížite prísun kalórií. Vysoký obsah vlákniny dodá pocit sýtosti a urýchli látkovú výmenu.
Obsahuje aj potrebné vitamíny pre organizmus, tak komplexne nahradí výživné látky. Obsahom L-karnitínu podporuje spaľovanie tuku, a dodá energiu pre tréning. Vysoký obsah bielkovín chráni svalové tkanivá počas diéty, a doplní aminokyseliny stratené počas tréningu. Vďaka prírodného obsahu ovocia, kakaa a kávy je výnimočne chutný.

Dávkovanie: Zmiešajte dve odmerky (30g) prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody a užívajte 1-2 dávky denne. Doporučuje sa jedna dávka po tréningu a jedna namiesto večere.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieUltra Loss Shake 30 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  romca 14. 5. 2013

  Priemer

  Pre:+ Priemer
  Proti:- Ostavaju trochu hrudky...