Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
100% Casein 1800 g

100% Casein 1800 g

Weider


Bežná cena: 68,60 €
Ušetríte: 18%
Naša cena: 56,00 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

100% Casein

Kazeín je pomaly uvoľňujúca sa bielkovina s vysokou biologickou hodnotou. Prečítajte si kedy je vhodné prijímať a aj využívať tento zdroj bielkovín.

Najvýraznejšie zo všetkých druhov bielkovín tlmí svalový rozklad práve kasein. Je tomu tak preto, lebo je vstrebávaný veľmi pomaly, čo znamená, že zaisťuje stály prísun aminokyselín do svalových buniek.

Biologocká dostupnosť:

Kasein – podobne ako srvátka obsahuje aj kasein podporné peptidy, ktoré znižujú krvný tlak. Je tiež dobrým zdrojom vápniku.

Potréningový efekt:

Kasein - napriek tomu, že sa vedci najskôr domnievali, že kasein vďaka svojmu pomalému vstrebávaniu do potréningových koktejlov vôbec nepatrí, dnes je všetko inak. Súčasné štúdie tvrdia, že kasein prijímaný po tréningu podporuje syntézu proteínov tak ako srvátka. Jedna zo štúdii dokonca tvrdí, že pridať kasein k srvátke znamená podstatne viac svalov, ako by narástli len po užívaní samotnej srvátky.

Výstavba svalov v spánku:

Kasein – v tomto kole kasein boduje na plnej čiare. Pretože je to ten najpomalšie sa vstrebávajúci proteín, ktorý si môžete zaobstarať, je tou najsprávnejšou voľbou pred spánkom. Vaše telo je zásobované stálym prísunom aminokyselín, ktoré v noci fungujú ako palivo, čo znamená, že organizmus nemusí pre energiu siahať do svalových zásob. A ktorákoľvek aminokyselina z kaseinu, ktorá sa nevyužije ako palivo, určite podporí svalový rast.

Dávkovanie: 25g prášku rozmiešajte v 300ml vody. Užívajte ku raňajkám, po tréningu a ideálne pred spaním.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

Recenzie100% Casein 1800 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Peter 16. 11. 2012

  Keďže výrobok obsahuje casein z pomaly uvoľňujúcich bielkovín, tak to zaručene pomáha regenerácii a nárastu svalovej hmoty. Mám to odskúšané.

  Pre:+ Značkový výrobok z dobrou príchuťou.