Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Objemový Balík BioTech USA

Objemový Balík BioTech USA

BioTech USA


Bežná cena: 120,81 €
Ušetríte: 20%
Naša cena: 96,65 €
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

100% Creatine Monohydrate 500 g

Popularita kreatínu je neoblomná od roku 1995. Viacero výskumov dokázalo ako úspešne zvyšuje silu a telesnú hmotnosť. Možno povedať, že kreatín monohydrát je najpopulárnejším a najúčinnejším doplnkom výživy medzi športovcami.

Organizmus používa kreatín monohydrát počas syntézy ATP. Kreatín hrá dôležitú úlohu vo zmršťovani svalov. Zdrojom energie pre zmršťovanie svalov je ATP (adenosine triphosphate). ATP poskytuje energiu tak, že sa jedna molekula fosfátu oddelí, a tak sa vytvorí iná zlúčenina - ADP (adenosine diphosphate). Žiaľ vo svalových tkanivách sa uskladňuje len malé množstvo ATP.

Dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (5g) prípravku s 500 ml vášho obľúbeného nápoja.
Plniaca fáza: počas prvého týždňa užívajte 20g denne (4-krát po 5 g), dve dávky pred a dve po tréningu.
Udržiavacia fáza: po 1. týždni užívajte 10g denne (5g pred a 5g po tréningu).

 

Nitro Gain 6800 g

Objemový prípravok Nitro Gain obsahuje aj užitočné výživné látky z rastlín. Zvyšuje hladinu testosterónu. Ako špičkový objemový prípravok s jedinečným uhľohydrátovým matrixom vytvára stabilné pozadie, ktoré potrebujú bodybuilderi pre zabezpečenie potrebnej energie pre tréning, a pre budovanie svalovej hmoty.

Vysoký, 25%-ný obsah bielkovín a extra pridané aminokyseliny podporujú dynamický a rýchly rast svalstva. Je bohatý na vitamíny a minerálne látky, obsahuje aj dôležité antioxidanty, tým prispieva k účinnejšiemu vstrebávaniu výživných látok.
Odporúčame pre začínajúcich a pokročilých bodybuilderov, ktorí by chceli svoj telesný objem zvyšovať účinne, ale je pre nich dôležitá aj stavba kvalitnej svalovej hmoty.

Dávkovanie: Zmiešajte 50 g prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užívajte 3 nápoje denne (medzi jedlami, dve hodiny pred tréningom a večer).

 

BCAA Flash 540 g

Ochutený nápoj v prášku s obsahom 6000 mg BCAA v jednej dávke v pomere 2:1:1 s vitamínom B6.

1 Dávka obsahuje:

  • 7 g čistých aminokyselín, z toho 6 g BCAA (leucín 3 g, izoleucín 1,5 g a valín 1,5 g) a 1 g glutamínu
  • vitamín B6


Nový, ochutený BCAA prášok obsahuje leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Doplnili sme aj vitamín B6, ktorý prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a prispieva aj k zníženiu vyčerpania a únavy. BCAA Flash tak ako všetky BioTechUSA produkty, obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 540 g (60 dávok)

Dávkovanie: Užívajte 9 g denne (2 kopcovité odmerky). Zmiešajte jednu odmerku prípravku s 200 ml vody. Užívajte jednu dávku počas jedla a jednu počas tréningu. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pri užívaní tohoto výrobku s doplnkom stravy s vysokým obsahom bielkovín.

 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieObjemový Balík BioTech USA

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu