Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Akcový Balík Weider Advanced

Akcový Balík Weider Advanced

Weider


Bežná cena: 148,50 €
Ušetríte: 25%
Naša cena: 111,38 €
Tento tovar Vám doručíme Zadarmo!
  ks

Podobné produkty

Krea Genic + PTK 208 kps

Nová generácia kreatínu !
Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu.

Krea Genic+PTK – Nová generácia kreatínu! Pred desiatimi rokmi tu bol klasický kreatin monohydrate, včera tu bol Kre Alkalyn a dnes je tu Krea Genic+PTK. Krea Genic+PTK s dvojitou ochranou počas vstrebávania, ktorá zabezpečuje 100% a rýchlu absorpciu kreatínu do svalového vlákna následkom čoho môžu byť vaše tréningy tvrdšie a intenzívnejšie ako kedykoľvek pred tým. Vaše svalové prírastky s Krea Genic+PTK, budú vyzerať väčšie s množstvom žíl a to úplne bez nadbytočných tukových zásob a prebytkov vody.

Dávkovanie: Užívajte 3 kps 30 minút pred tréningom a 3 kps ihneď po tréningu.  V netréningové dni užívajte 2 x denne 3 kps počas dňa na lačno. Po 6 týždňoch odporúčame prestávku 2 až 4 týždne.

 

Protein 80 plus 3 x 500 g

Protein 80 plus je vysokopercentný štvorzložkový proteínový prípravok (kazeín, mliečny izolát, srvátkový proteín a vaječný proteín). Určené pre budovanie čistej svalovej hmoty, vhodné užívať v období diét a budovania čistej svalovej hmoty. Obsahuje minimálne množstvo tuku a sacharidov. Proteín má výbornú chuť!

Obsahuje všetky štyri druhy bielkovín čím zabezpešuje rýchle uvoľnenie srvátkových bielkovýn najmä po tréningu. Bielkoviny s postupným ovoľnovaním (kazein, albumin) zabezpečia postupné vstrebávanie po dobu až 8 hodín, čo pre vaše svaly znamená pravidelný prísun bielkovín / aminokyselín.

Dávkovanie:   Na jednu dávku dve polievkové lyžice (30 g) rozmiešame v 300 ml nízkotučnom mlieku. Užívajte počas dňa, po tréningu a pred spaním. Množstvo dávok určite podľa nároku na prísun bielkovýn.

 

Weider Total Rush Powder 375 g

Weider Total Rush Pre-Workout - teraz získaj maximálny výkon a bdelosť z tvojho tréningu! 

 • Zbrusu nová pred-tréningová formula! 
 • Predtréningová pumpa, na ktorú sme intenzívne čakali! Prečo? Prečítajte si zloženie!

V čom je Total Rush Výnimočný?

 • V zložení produktuv kvalite použitých látok v dávke - neobsahuje cukor, len funkčné látkyobrovská dávka pumpy !
 • Prečo by ste sa trápili dopĺňaním funkčných látok k stimulantom ultrakoncentrátom, keď môžete mať všetko spolu v super efektívnej dávke?
 • Reálne funkčné pretrvávajúce napumopovanie s dlhotrvajúcim efektom, predĺženým výkonom a zvýšením sily!
 • Chuť tohto rushu je vynikajúca.

Dávkovanie Weider Total Rush:

 • vysypte jednu dávku (5 odmeriek) do 300ml vody
 • nenavyšujte dávkovanie
 • počkajte 30-40 minút, aby bolo vstrebanie látok úplné
 • prvú dávku odporúčame odskúšať polovičnú
 • ideálne na prázdny / lačný žalúdok !!!

 

Obsahuje:

L-Citrullin Malat, Krea-Genic ® , Beta-Alanin, L-Arginin Base, L-Arginin Alpha-Ketoglutarat, Taurin, Maltodextrin, L-Tyrosin, Regulátor kyslosti: Citronensäure; Aroma, L-Lysin Hydrochlorid, Trennmittel: Siliciumdioxid; Vitamin C, Koffein, Sladidlá: Acesulfam-K, Natriumcyclamat, Saccharin-Natrium, Sucralose.

  

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

 Odporúčame

RecenzieAkcový Balík Weider Advanced

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu