Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Akciový Balík

Akciový Balík "Zero Tolerance"


Bežná cena: 135,70 €
Ušetríte: 25%
Naša cena: 101,77 €
  ks

Podobné produkty

Iso Whey Zero 2270 g

Iso Whey Zeroje najčistejším srvátkovým izolátom (WPI) priečnej mikrofiltrácie, ktorý je vôbec možné vyrobiť. Extrémne vysoká biologická hodnota, ultra vysoká absorpcia bielkovín robia Iso Whey Zero absolútne jedinečným prípravkom na trhu. Ideálny pre športovcov, ktorí sa snažia o nárast ultra-čistej svalovej hmoty.

Iso Whey Zero

 

Keď hovoríme 0, máme na mysli 0

Iso Whey Zero naozaj obsahuje 0g trans tukov a 0g cukru. Žiadne zbytočné alebo skryté živiny, ktoré sa môžu ukladať v tele vo forme tukov. Len 21g čistého proteínu pre formovanie svalstva v každej dávke.

Vysoký obsah BCAA, L-Glutamínu a EAA

Vyrobený zo starostlivo vybraných zdrojov bielkovín, je amino profil prípravku Iso Whey Zero ideálnym pre skutočný nárast svalovej hmoty. Obsahuje veľké množstvo BCAA, EAA (esenciálnych aminokyselín) ako aj L-glutamín, najdôležitejšiu aminokyselinu pre budovanie čistej svalovej hmoty.

Dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (25 g) prípravku Iso Whey Zero s 200 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte 2 dávky denne.

BCAA Mega Caps 1100, 300 kps

Vysoko kvalitné vetvené aminokyseliny (BCAA - esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže vyrobiť samo, sú najviac zastúpené vo svalovom vlákne) v kapsuliach v optimálnom pomere 2:1:1 obohatené o vitamín B6. Ochrana svalovej hmoty znamená rýchlejší rast a regeneráciu, silnejšie svalové vlákna , vyššie výkony. Ideálne užívať pred a po záťaži.

1 kapsula obsahuje 1100 mg BCAA !

Dávkovanie: 3 kapsule 3x denne - pred raňajkami, pred a po cvičení, alebo pred spánkom. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

REDWEILER ® 480 g- Vaše svaly čakaly na túto predtréningovku!

Redweiler splní každého očakávania. Nedostatok motivácie končí.

REDWEILER

 ® je tu pre ľudí, ktorí cvičia na kulturistickej, športovej úrovni, potrebujú silu a vytrvalosť, kde maximálna fizycká sila a psychická koncentrovanosť, je určujúca pre pokrok v tréningu. REDWEILER ® - LEN PRE NAJODOLNEJŠÍCH! Ak máte pocit, že by ste Redweiler nezvládli, siahnite po slabšom produkte, konieckoncov, tých je mnoho.

S veľkou obozretnosťou začnite dávkovať Redweiler a s odporúčaným dávkovaním! Nepristupujte k dávkovaniu ľahkovážne. Je dôležité dodať vášmu telu s určitou telesnou hmotnosťou správnu dávku. Vyššia dávka ako je telo schopné spracovať je kontraproduktívna.

Začnite s malými krokmi, aby ste mohli postupne pridávať a zistiť tú najlepšiu dávku pre vás! Rovnako sa uistite, či nie ste alergickí alebo inak citliví na nejakú zložku tohto doplnku výživy.

Vzhľadom k tomu, že je tento výrobok obsahuje veľmi vysokú koncentráciu účinných látok, je možné v malých dávkach získať perfetkný efektívny obsah.

Je to predtréningový stimulačný doplnok výživy výbornej chuti, čo vás bude nabádať na väčšie dávky, dávajte na to však pozor.

Armageddon PUMP formula pre svalovú pumpu:

 • zdroj citrulínu a arginínu zapojený do syntézy molekulárneho cyklu oxidu dusnatého (NO) v tele
 • aplikácia patentov pre hydratáciu iónov k optimalizácii medzibunkovej látkovej výmeny pre udržanie anabolického metabolizmu
 • vysoká absorpcia z gastrointestinálneho traktu pomocou receptúry zložiek látok zvyšujúcich tento proces vstrebávania živín

Olimp RedWeiler 480 g

BERSERKER’S Performance Blend - tým, že Redweiler poskytuje látky pre výrobu ATP, poskytuje telu transportéry fosfátu a potrebných zložiek , aby zabezpečil stabilitu intracelulárneho prostredia :

 • stabilná a vysoko výkonná syntéza ATP
 • obsahuje prísady dopravujúce fosfátové skupiny pre efektívnu produkciu ATP
 • špeciálna kombinácia beta-alanínu a kreatínu účinnejšie zlepšuje zásobovanie pracujúcich svalových buniek vysokoenergetickými molekulami
 • využívanie dvoch foriem kreatínu (monohydrátu a malát) má pozitívne výsledky v dlhšej dobe absorpcie do svalových buniek týchto energetických častíc
 • vitamíny skupiny B sú zodpovedné za efektívnu extrakciu tukov a sacharidov, základná látka pre následnú syntézu ATP
Olimp RedWeiler 480 g

Red FURY Matrix:

zvýšená svalová a silová odolnosť, ktorá sa premieta priamo do priebehu tréningu, či výkonu
bsahuje len vysoko kvalitné, štandardizované extrakty vytvorené odborníkmi

Zloženie výrobku a množstvo jednotlivých zložiek v dávke je konzultované s profi športovcami Olimp TEAM-u. Ich obrovské skúsenosti mnohokrát poukázali na vývojové trendy pre väčšinu účinných prípravkov podporujúcich športové výkony.

Olimp RedWeiler 480 g

Redweiler je 100% BEZPEČNÝ!

Sú v ňom použité iba zložky, ktoré môžu byť legálne použité v potravinách, v zákonných ustanoveniach, platných v krajinách, kde je distribuovaný tento výživový doplnok.

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka: 1 dávka denne - v závislosti na telesnej hmotnosti odporúčame, aby ste užívali tieto dávky doplnku do hmotnosti 75 kg - jedna dávka 6 g, 75 kg - 90 kg - jedna dvojitá dávka 12 g, väčší ako 90 kg - 1 trojitá dávka 18 g, približne 30 minút pred tréningom. Veľkosť porcie pre danú hmotnosť môže byť upravená podľa individuálnych potrieb, keď je plánovaná intenzita cvičenia a citlivosť k produktu.

1 porcia 6 g (10 jednotiek = 1/4 odmerky) sa rozpustí v 100 ml vody. 12g (1/2 odmerky) a 18g (3/4 odmerky) sa respektíve rozpustí v 200 ml a 300 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave. Neprekračujte odporúčané denné dávky pre spotrebu v priebehu dňa.

Doplnok výživy je určený pre dospelých, ktorí sú fyzicky aktívni a vysoko výkonných športovcov.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieAkciový Balík "Zero Tolerance"

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu