Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Akciový Balík Scitec Nutrition 6

Akciový Balík Scitec Nutrition 6

Scitec Nutrition


Bežná cena: 81,00 €
Ušetríte: 20%
Naša cena: 64,80 €
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Volumass 35, 2950 g

Populárny Volumass 35 je kompletný a instantný zdroj živín pre svaly, ktorý efektívne zvýši čistú svalovú hmotu, ako aj objem svalových buniek. Volumizér Volumass 35 plne vyhovuje športovcom, s vysokým fyzickým nasadením a tréningovým objemom, ktorí potrebujú vysoký prísun energie a živín. Volumass 35 sa týmto nárokom prispôsobil, každá dávka obsahuje viac kreatínu a bielkovín, ako produkty Mass a Volumass. Má aj vyššie kalorické hodnoty.

V produkte sú samozrejme obsiahnuté aj ďalšie dôležité prídavné látky charakteristické pre Scitec Nutrition. Kreatín je najúčinnejší mikronutrient, ktorý zodpovedá za zvýšenú produkciu energie v bunkách, ako aj za rast svalových buniek. Z toho vyplýva väčšia energia a objem svalovej hmoty. Zmes fosfátov je potrebný k maximálnemu zúžitkovaniu kreatínu: taurín pomáha urýchliť rast svalových buniek a je výborným regulátorom inzulínu.

 

Posilnila sa aj bielkovinová zložka Volumass 35, obsahuje až 35% proteínu a izolát mliečnej srvátky. Srvátkový koncentrát bol vyrobený ultra a mikrofiltračným procesom, pomocou enzymatického čistenia a je bohatý na bielkovinové mikrofrakcie laktoglobulínu, laktalbumínu, laktoferínu a imunoglobulínu.

 

Srvátkový izolát je maximálne čistý proteín s najvyššími biologickými hodnotami, vyrobený priečnou mikrofiltráciou. Sacharidy zabezpečia rýchle doplnenie energie do unavených svalov a maximálne zúžitkovanie a vstrebanie kreatínu! VOLUMASS 35 je extrémne
chutná, precízne zostavená kombinácia efektívnych živín!

Dávkovanie: Denná dávka 100 g , rozdeliť do dvoch menších dávok a užiť v priebehu dňa namiesto jedla a po tréningu.

 

Mega Creatine 150 kps

100% čistý kreatín monohydrát v kapsulovej forme

Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Fosfokreatínové zásoby vo svaloch sú potrebné pre dodávanie fosfátových skupín, energetické valuty (ATP) sa takto dokážu regenerovať a zabezpečiť tak energiu pre svalové kontrakcie. Molekuly kreatínu sú teda zásobárňami energie.

Zväčšujú objem buniek a podporujú proteínovú syntézu. Táto obsahová zmena zapríčiňuje značné zvýšenie svalovej hmoty, sily a výkonnosti. Kreatín môže mať nie len športové, ale aj zdravotné využitie (napríklad pri kontaktných športoch znižuje následky mozgových poranení).
Táto molekula je životne dôležitá, jej nedostatok z dôvodu absencie prirodzenej tvorby môže spôsobovať ťažké ochorenia.

Dávkovanie: Počas nasycovacej fázy, užite jednu dávku 4x denne 5 dní. Potom užívajte 1-2 dávky denne.

 

J-X Complex 100 kps

Kompletná receptúra na ochranu kĺbov v kapsulovom balení
Účinné látky nachádzajúce sa v J-X Complex podporujú „mazanie“ kĺbov (kĺbový mok), tvorbu chrupaviek, redukciu opuchov, zmiernenie bolesti a zápalov a takisto môžu podporiť pevnosť a pružnosť kĺbov. Základnými zložkami chrupavkových buniek sú bielkovinové komplexy, tvorené z mukopolysacharidov, akým je napríklad chondroitín sulfát. Ten sa začlení do chrupavky a viazaním vody vylepšuje jej konzistenciu.

Takto sa do chrupavkového tkaniva prisúvajú dôležité výživné látky, ktoré vylepšia jeho pružnosť, napomáhajúc lepšie zvládať nárazy a celkové zaťaženie. Chondroitín má aj vlastnosť chrániť tkanivá, ktoré sú ešte zdravé. Zabraňuje tvorbe enzýmov, ktoré oslabujú tkanivo chrupavky odoberaním esenciálnych živín. Chondroitín aktívne zmierňuje bolesti pri zápaloch spojivových tkanív (osteoartróza).

Taktiež J-X Complex znižuje potrebnú dávku nesteroidných protizápalových liekov (Ibuprofen, Acylpyrin), prípadne ich úplne nahradí. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že oproti protizápalovým liekom nemá vedľajšie účinky. J-X Complex má priaznivý vplyv na spojivové tkanivá, odporúča sa aj ako doplnok pri regenerácii natrhnutých väzív a šliach. Glukosamín má podobný efekt ako chondroitín a posilňuje jeho účinky. MSM je organická zlúčenina s obsahom síry, ktorá je takisto veľmi dôležitá pre zdravie podporných tkanív organizmu. Želatína je komponentom kolagénu, ktorý je základnou zložkou spojivových tkanív.

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 1 až 4-krát denne s jedlom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.
Odporúčame

RecenzieAkciový Balík Scitec Nutrition 6

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu