Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Akciový Balík BioTech USA 3

Akciový Balík BioTech USA 3

BioTech USA


Bežná cena: 108,70 €
Ušetríte: 18%
Naša cena: 89,13 €
Tento tovar Vám doručíme Zadarmo!
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

TESTANDROL 210 tbl

Produkt optimalizujúci tvorbu testosterónu zo 100% prírodných zdrojov.

1 Tableta Obsahuje:

 • 12  bylinných extraktov
 • Zinok a vitamín B

Obsah zinku v Testandrole prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Vitamín B3, B6 a B12 znižuje únavu a vyčerpanie. Vitamín B12 prispieva k normálnej funkcii imunitného a nervového systému. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti.

Testandrol tak ako všetky BioTechUSA produkty, obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 210 tabliet (na 40 dní)

Dávkovanie: Užívajte počas posledného jedla podľa uvedeného návodu, postupne zvyšujte a potom znižujte dávkovanie. Odporúča sa užívať tablety s dostatočným množstvom tekutín.

Pyramídový cyklus:
2 tablety denne počas 2 dní
4 tablety denne počas 3 dní
5 tabliet denne počas 30 dní
4 tablety denne počas 3 dní
2 tablety denne počas 2 dní

Zloženie: objemové činidlá (mikrokrištalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), kyselina D-asparágová, extrakt z koreňa Rhodiola rosea (rozchodnica ružová), acetyl L-karnitín, extrakt zo semien Trigonella foenum-graceum (senovka grécka), extrakt z koreňa Panax ginseng (ženšen), extrakt z koreňa Alpinia galanga (alpínia galangová), extrakt zo semien Silybum marianum (pestrec mariánsky), extrakt z plodov Serenoa repens (serenoa plazivá), kreatín HCl, extrakt z plodov guarany, protihrudkovacia látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), extrakt z hroznových šupiek Vitis vinifera, oxid zinočnatý, nikotínamid, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), farbivo(oxid titaničitý), vitamín B12 (kyanokobalamín).

 

BCAA Flash 540 g

Ochutený nápoj v prášku s obsahom 6000 mg BCAA v jednej dávke v pomere 2:1:1 s vitamínom B6.

1 Dávka obsahuje:

 • 7 g čistých aminokyselín, z toho 6 g BCAA (leucín 3 g, izoleucín 1,5 g a valín 1,5 g) a 1 g glutamínu
 • vitamín B6


Nový, ochutený BCAA prášok obsahuje leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Doplnili sme aj vitamín B6, ktorý prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a prispieva aj k zníženiu vyčerpania a únavy. BCAA Flash tak ako všetky BioTechUSA produkty, obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 540 g (60 dávok)

Dávkovanie: Užívajte 9 g denne (2 kopcovité odmerky). Zmiešajte jednu odmerku prípravku s 200 ml vody. Užívajte jednu dávku počas jedla a jednu počas tréningu. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pri užívaní tohoto výrobku s doplnkom stravy s vysokým obsahom bielkovín.

 

Beef Protein 1816 g

1 DÁVKA OBSAHUJE:

 •  25 g bielkovín
 •  4,5 g BCAA
 •  10 g esenciálnych aminokyselín
 •  8 g podmienečne esenciálnych aminokyselín

Nízky obsah tuku a sacharidov • Pridaný vitamínový komplex, obsahujúci vitamíny B3, B6 a B12 ktoré podporujú metabolizmus • Bez pridaného kreatínu
• Ideálny pre Paleo diétu

HydroBeef™je peptidová formula získaná z európskeho hovädzieho dobytka viacstupňovou hydrolýzou, obsahujúca špeciálne zložky aminokyselín a predtrávených peptidov rozličných molekulárnych veľkostí. Základom úplne nového produktu Beef Protein je HydroBeef™, viac ako 97% koncentrovaný zdroj bielkovín, ktorý má nízky obsah kalórií, tuku, cholesterolu a neobsahuje sacharidy. HydroBeef™ je zdrojom kvalitných bielkovín, ktoré sú ľahšie stráviteľné než nízkotučné hovädzie mäso (napr. steak), a absorbujú sa do 60 minút.
Obsah bielkovín prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Prírodné vitamíny a minerálne látky zlepšujú vstrebávanie živín, z ktorých vitamín B6 pomáha pri metabolizme bielkovín a glykogénu a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vynikajúci proteínový doplnok k Paleo diéte!
Beef Protein™, rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Odporúčaná kombinácia produktov:
Užívanie Beef Proteinu doplňte prípravkom Vitabolic, ktorý obsahuje zvýšenú dávku vitamínu B. Tento komplex vitamínov a minerálnych látok bol vyvinutý špeciálne pre športovcov.
Jeho účinok môžete posilniť s CREA.TOR-om. Je to 3-zložkový kreatínový prípravok novej generácie so stimulujúcimi zložkami.

János Bogár, WBPF súťažiaci v kategórii Športmodel:

Beef Protein od BioTechUSA používam ako základný zdroj bielkovín s nízkym obsahom sacharidov a tukov, ktorý v jednej dávke obsahuje 25 gramov proteínov z hovädzej bielkoviny prémiovej kvality. Vďaka tomu sa takmer okamžite v organizme absorbuje a
nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti. Navyše je úplne bez laktózy a sóje. Aj pre vás môže byť ideálnou voľbou ako doplnok stravy počas rysovacej fázy, alebo aj v objemovke pri doplnení s kvalitnými sacharidmi BioTechUSA Carbox.


Balenie: 1816 g (60 dávok)

Dávkovanie: Zmiešajte jednu kopcovitú odmerku prípravku (30 g) s 250 ml vody alebo mlieka. V tréningové dni užívajte jeden nápoj ihneď po tréningu, keď netrénujete užívajte jeden nápoj ráno alebo medzi jedlami. Pre dosiahnutie najlepšej kvality používajte pre prípravu šejker.

 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieAkciový Balík BioTech USA 3

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu