Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Beta-Alanine Carno Rush 80 tbl

Beta-Alanine Carno Rush 80 tbl

Olimp


Bežná cena: 8,90 €
Ušetríte: 8%
Naša cena: 8,19 €
  ks

Podobné produkty

Beta-Alanine Carno Rush

Beta alanín oproti iným doplnkom výživy, ktoré sú zamerané len na určitý typ výkonu, je vhodný k akémukoľvek športu. Vo svaloch vytvára karnozín, ktorý slúži na zvýšenie aeróbnej kapacity, sily, vytrvalosti, zabraňuje svalovej únave počas náročných tréningov, takisto podporuje nárast svalovej hmoty a odbúravanie tukov.

S týmto prípravkom dokážete odcvičiť ako intenzívny tréning s krátkymi prestávkami, pretože odďaľuje svalovú únavu, tak isto aj silový a objemový tréning s ťažkými váhami, pretože posilňuje všetky typy svalových vlákien. Beta Alanín má jedinečnú schopnosť odbúravať kysleinu mliečnu a tým znižuje riziko svalovej horúčky po intenzývnom tréningu.

Dávkovanie: 2-3-4 tablety pred tréningom. V netréningový deň doporučujeme dávku 2-3-4 tablety ráno po zobudení.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieBeta-Alanine Carno Rush 80 tbl

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Matej 31. 10. 2014

  V spojení s dobrým predtréningovým jedlom :D super :)2 hodiny pred treningom nič nejem a dám to na lačný žalúdok 3-4 tab. a berie to pekne :)

  Pre:+ výdrž, sila, výbušnosť
  Proti:- mravčenie na celom tele,