Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Beta Alanine 120 kps

Beta Alanine 120 kps

BioTech USA


Bežná cena: 14,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 13,41 €
  ks

Podobné produkty

 BioTechUSA Beta Alanine 120 kps

Zvyšovanie hladiny karnozínu prostredníctvom potravinových doplnkov je stále bežnejšie medzi športovcami a v kulturistike. Beta Alanín a L-histidín sú funkčné aminokyseliny, ktoré spolupracujú pri zvyšovaní koncentrácie karnozínu vo svaloch. Karnozín možno nájsť v kostrovom svalstve, a to predovšekým v rýchlych svalových vláknach. Beta Alanine je jeden z mála doplnkov výživy, ktorého účinnosť potvrdzujú aj nezávyslé vedecké laboratóriá v súvyslosti so zlepšovaním svalovej výkonnosti.

Balenie: 120 kapsúl (30 dávok)

Dávkovanie: Užívajte 4 kapsuly denne (1 kapsulu každé 4 hodiny).

Zloženie: beta alanín (86%), kapsula (želatína, purifikovaná voda, farbivo: oxid titaničitý), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieBeta Alanine 120 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu