Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Ulisses Charger 760 g

Ulisses Charger 760 g

BioTech USA


Bežná cena: 22,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 20,61 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

ULISSES CHARGER – 760 g

OCHUTENÝ NÁPOJOVÝ PRÁŠOK POČAS TRÉNINGU S OBSAHOM BCAA, L-KARNITÍNOM, VITAMÍNOM C A SO SACHARIDOVÝM KOMPLEXOM.

1 dávka (38 g) obsahuje:

 • 30 g sacharidový komplex
 • 4000 mg BCAA v pomere 2:1:1
 • 1000 mg L-karnitín L-tartrát,   z toho: L-karnitín 680 mg
 • 80 mg vitamín C

ULISSES – FITNESS IKONA #1 NAŠEJ GENERÁCIE

Ulisses inšpiroval milióny ľudí k tomu, aby dosiahli svoje ciele. Počas 20 rokov aktívnej kulturistickej kariéry, si Ulisses zvládol vypracovať úžasne súmerné, ale za to masívne, množstvo svalov. Práve preto ho veľa celebrít prosí, aby im pomohol dosiahnuť perfektnú formu. Nadišiel čas, aby ste sa aj vy stali súčasťou tohto poznania. Spolu s BioTechUSA Ulisses vytvoril Charger, tréningovú formulu série Ulisses, ktorá kombinuje skúsenosť športovca v kulturistike a profesionálne zručnosti prémiovej značky, získané na poli výživových doplnkov.


ULISSES O VYTVORENÍ PRODUKTU CHARGER

"Vytrvalosť a viera v seba budú najdôležitejšími spoločníkmi na ceste vedúcej za naplnením vašich cieľov. Výzvy, ktoré vyzerajú neprekonateľné a náročné situácie sú bežné pre tých, ktorí túžia dosiahnuť viac a neboja sa pustiť sa do toho! So správnou motiváciou a vhodnou podporou nič nie je nemožné. To je jeden z dôvodov, prečo bolo pre mňa dôležité vytvoriť tréningový prípravok, ktorý vám určite pomôže. Cítim, že sa nám podarilo vytvoriť podporu, ktorá dodáva odvahu pustiť sa do ešte extrémnejších cvičení."

Ulisses Jr.

PODROBNEJŠIE O AKTÍVNYCH ZLOŽKÁCH V CHARGER

Aktívne zložky obsahujú sacharidový komplex, aminokyseliny BCAA, L-karnitín a vitamín C, z ktorých každý je výborný spoločník počas ťažkého tréningu!

Sacharidový komplex

Sacharidový komplex (Cabohydrate Complex) je komplexná látka zložená z dvoch druhov sacharidov s rôznymi glykemickými indexmi. Zložka vytvorená z komplexných sacharidov podporuje procesy produkujúce energiu počas tréningu.

BCAA

Aminokyseliny BCAA (leucín, izoleucín, valín) patria do skupiny esenciálnych aminokyselín. To znamená, že vaše telo nie je schopné si ich samé vytvoriť a potrebuje jedlo alebo doplnky, aby získalo tieto nevyhnutné živiny. Takže je veľmi dôležité dodávať ich telu z externých zdrojov v primeranom množstve a pomere. V produkte Charger sa tieto aminokyseliny vyskytujú vo svojom prirodzenom pomere vyskytujúcom sa taktiež v svaloch (2:1:1). Výrazne podporujú efekty jeden druhého na budovanie svalstva a jeho udržiavanie.

L-karnitín

Najpopulárnejšia aktívna zložka pri podpore diéty je L-karnitín, čo je aminokyselina obsahujúca zložky dostupné v ľudskom tele. Keďže je karnitín zložkou transportného systému mastných kyselín, vďaka tomu sa energia uložená v tukoch stáva dostupnou, napr. keď je nevyhnutné, aby sa tuk premenil na energiu.

Vitamín C

Vitamín C obsiahnutý v produkte prispieva k pravidelným energiu produkujúcim metabolickým procesom, redukuje únavu a vyčerpanie a chráni bunky pred oxidačným stresom. Ulisses Charger rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 760 g (20 dávok)

Príchuť: kola (cola)

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (38 g = 1 vrchovatá odmerka = 2 vrchovaté lyžice) prípravku s 500 ml vody. Užívajte 1 dávku počas tréningu.

ZLOŽENIE: Carbohydrate Complex 77% (maltodextrín, kukuričný škrob), BCAA 11% [instantný L-Leucín (LLeucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín, L-Valín], farbivo (amoniakový karamel), kyselina (kyselina citrónová), arómy, L-karnitín L-tartrát 2,6%, sladidlo (sukralóza), kyselina L-askorbová.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieUlisses Charger 760 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu