Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
BCAA 1000 100 kps

BCAA 1000 100 kps

Scitec Nutrition


Bežná cena: 12,00 €
Ušetríte: 5%
Naša cena: 11,40 €
  ks

Dalšie varianty

Podobné produkty

BCAA 1000

Najdôležitejšie esenciálne aminokyseliny BCAA pre budovanie svalovej hmoty.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA, Branch Chained Amino Acids), sú esenciálne aj z dvoch hľadísk: v prvom rade preto, že si ich organizmus nedokáže vytvoriť. V ďalšom prípade preto, že vplyvom stresu (po tréningu alebo v prípade nedostatku potravy) svalstvo využíva práve tieto aminokyseliny.

Leucín je jednou z esenciálnych aminokyselín, patriacich do skupiny BCAA. Podľa najnovších výsledkov vedeckých štúdií je leucín jeden z najdôležitejších aminokyselín, pretože sa priamo podieľa na stimulácii bielkovinovej syntézy vo svalstve. Vysoká hladina leucínu je pre svalové bunky anabolickým signálom.

Leucín podporuje regeneráciu a bráni odbúravaniu svalovej hmoty (má antikatabolické účinky). Dopĺňanie leucínu sa svojimi pozitívnymi účinkami osvedčilo aj pri zvýšenom príjme bielkovín, dokonca aj pri podávaní s rýchlo využiteĺným proteínom. V priebehu intenzívnej fyzickej práce je svalstvo schopné aminokyseliny BCAA aj v procesoch získavania energie.

Z tohto dôvodu majú aminokyseliny BCAA energizujúce, anabolické a tiež antikatabolické účinky. Vitamíny B5, B6 a B12 patria tiež medzi esenciálne výživné látky, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri syntéze a premene bielkovín, sacharidov, tukov a červených krvných doštičiek. Podieľajú sa tiež na optimalizácii krvného obehu, hormonálnych zmien, imunitného systému a správnej činnosti mozgu a nervovej sústavy.

Dávkovanie: Užívajte denne 2-4 dávky! Aplikujte pred a po tréningu a v čase keď hrozý nebezpečenstvo katabolizmu, napr. pred spánkom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieBCAA 1000 100 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu