Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Hyaluronic & Collagen 30 kps

Hyaluronic & Collagen 30 kps

BioTech USA


Bežná cena: 14,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 13,41 €
  ks

Podobné produkty

Hyaluronic & Collagen

Kapsuly pre zachovanie alebo navrátenie mladosti, ktoré obnovujú pokožku, omladzujú,
pôsobia proti vráskam, spevňujú. Kyselina hyalurónová (HA) je špeciálna bielkovina, ktorú produkuje naše telo, aby zásobilo naše kĺby a svaly „mazivom“ a vytvorilo vankúšiky, zatiaľ čo zabezpečuje aj dostatočnú vlhkosť pre pokožku. Naše telo s vekom produkuje stále menej kyseliny hyalurónovej. Čím menej HA je v našom tele, tým viac bude naša pokožka drsnejšia, suchšia, vráskavejšia. Kolagén je štruktúrna bielkovina, z ktorej sa vytvárajú také biele tkanivá ako napr. pokožka, šľachy, chrupavky, kosti a všetky spojivové tkanivá.
Kolagén drží pohromade, dodáva silu a pružnosť rôznym tkanivám a bunkám tela. Kolagén je výživa pre pokožku tváre a pre celé telo.

Dávkovanie: denne 2 kapsuly zapiť vodou.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieHyaluronic & Collagen 30 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu