Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Overené zákazníkmi
Akciový Balík Pre Spaľovanie Tuku

Akciový Balík Pre Spaľovanie Tuku "Weider"

Weider


Bežná cena: 81,30 €
Ušetríte: 18%
Naša cena: 66,67 €

Podobné produkty

Príslušenstvo

Protein 80 plus 500 g

Protein 80 plus je vysokopercentný štvorzložkový proteínový prípravok (kazeín, mliečny izolát, srvátkový proteín a vaječný proteín). Určené pre budovanie čistej svalovej hmoty, vhodné užívať v období diét a budovania čistej svalovej hmoty. Obsahuje minimálne množstvo tuku a sacharidov. Proteín má výbornú chuť!

Obsahuje všetky štyri druhy bielkovín čím zabezpešuje rýchle uvoľnenie srvátkových bielkovýn najmä po tréningu. Bielkoviny s postupným ovoľnovaním (kazein, albumin) zabezpečia postupné vstrebávanie po dobu až 8 hodín, čo pre vaše svaly znamená pravidelný prísun bielkovín / aminokyselín.

Dávkovanie:   Na jednu dávku dve polievkové lyžice (30 g) rozmiešame v 300 ml nízkotučnom mlieku. Užívajte počas dňa, po tréningu a pred spaním. Množstvo dávok určite podľa nároku na prísun bielkovýn.

 

Xtreme Thermo Stack 80 Mega Caps

Najnovšia generácia spaľovačov tukov. Účinnejší, silnejší, rýchlejší.

Sinetrol ® obsahuje vysoký obsah polyfenolov a flavonoidov, ktoré majú silné antioxidačné vlastnosti: pomáhajú chrániť vaše telo, zvýšiť fyzickú odolnosť voči škodlivým pôsobením voľných radikálov - znižujú starnutie buniek spôsobené oxidačným stresom, pomôžu udržať vaše srdce zdravé a udržiavať správnu hladinu cholesterolu, pretože sa podieľajú na degradácii tukového tkaniva. Výrazne pôsobia na metabolizmus tukov!

 

XTREME THERMO STACK ® je spalovač tukov vyrobený na základe najnovších vedeckých poznatkov, vyslovene z prírodných rastlinných zdrojov.

 

Obsahuje 10 najúčinnejších a ideálne nakombinovaných látok ako Sinetrol ® (extrakt citrusových plodov, zrýchľuje metabolizmus – rýchlejšie spaľovanie tukov.), Guarana extrakt a kofeín majú stimulačné a odvodňovacie účinky, HCA a extrakt z bielych fazúľ znižujú ukladanie tukov z prijatých sacharidov, potláčajú chuť do jedla a podporujú stratu hmotnosti, synefrín (prírodná alternatíva efedrínu) má silné termogénne účinky, Forskolín stimuluje enzymatické spaľovanie tukov za súčasnej podpory budovania svalovej hmoty. Cayenne Pepper – vyťažok z chilli papriček má nielen detoxikačné účinky, ale hlavne ideálne dopĺňa ďalšie zložky a účinne napomáha spaľovaniu tukov.

 

Opodorúča sa kombinovať s 1000-1500 mg L-Karnitínu priamo pred výkonom.

 

Dávkovanie: Užite 2 kapsule pred jedlom resp. pred tréningom 2x denne s dostatočným množstvom vody. Pre ľudí s citlivejším trávením – neužívať na lačný žalúdok.

 

Weider  All Free Form BCAA 130 tbl

Prípravok s obsahom voľných vetvených aminokyselín, ktorý slúži ako ochrana svalovej hmoty pred jej devastáciou pri náročnom fyzickom výkone.

BCAA - esenciálne (telo si ich nevie vytvoriť samo) vetvené aminokyseliny vo voľnej forme, chránia vaše svaly proti úbytku svalovej hmoty. Pôsobia antikatabolicky a dodávajú energiu pre tvrdý tréning.

V priebehu tvrdého tréningu sú voľné vetvené aminokyseliny premieňané a využívané k tvorbe energie. Ich prirodzené množstvo však nepostačuje na celý tréning a výsledkom je devastácia svalovej hmoty súvisiaca s katabolickými procesmi, čo si asi žiaden športovec nepraje. Týmto nežiadúcim efektom sa môžete vyhnúť pomocou „All Free Form BCAA“, ktorý vám zabezpečením dostatku voľných vetvených aminokyselín dodá istotu, že váš tréning bude efektívny. 

Dávkovanie: Užívajte 2 x denne 1 až 6 tbl podľa hmotnosti.  Dávkovanie závysí od hmotnosti užívateľa a formy tréningového programu. Užívajte pred a po tréningu. V netréningové dni ráno a večer. 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieAkciový Balík Pre Spaľovanie Tuku "Weider"

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu